Oddział Przedszkolny

Gminny Konkurs Plastyczny "Pocztówka z wakacji" sukcesy OP "C"ukiereczki

9 października 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Tomicach wręczone zostały nagrody w gminnym konkursie plastycznym pt. ,,Pocztówka z wakacji”. Wręczenie nagród poprzedzone było spektaklem teatralnym grupy DUET z Krakowa pt. ,,Baltazar Bombka”. Tego dnia sala Gminnego Ośrodka Kultury w Tomicach wypełniła się dziećmi wraz z ich rodzicami. Wszyscy z ogromnym zaciekawieniem oglądali przedstawienie. Po obejrzeniu spektaklu nadszedł czas na wręczenie nagród. Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach również otrzymali nagrody i dyplomy.

W kategorii wiekowej 3 – 4 – latków nagrody otrzymali (na konkurs wpłynęło 39 prac)

Wojciech Domagała – praca wykonana pod kierunkiem p. Aliny Hardek

Karol Piszczek – praca wykonana pod kierunkiem p. Marty Wawro

Antoni Gajda – praca wykonana pod kierunkiem p. Aliny Hardek

Mariusz Stawowy – praca wykonana pod kierunkiem p. Aliny Hardek

W tej kategorii wiekowej przydzielone zostały także nagrody za udział, które otrzymały dzieci:

Jakub Dębski, Weronika Dubel, Lena Okrzos, Klaudia Matyjasik, Karolina Gaczorek, Julia Jagła, Martyna Sabuda, Magdalena Piszczek.

A.H.

Zobacz galerię: