AKTUALNOŚCI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Co słychać w naszej bibliotece szkolnej?

Tegoroczną jesienią w bibliotece szkolnej zaszły ogromne zmiany. W miejsce starych i zniszczonych  książek, zostały zakupione nowe pozycje. We wrześniu biblioteka wzbogaciła się o zestaw nowych lektur dla dzieci i młodzieży. Między innymi: „Asiunia”, „Dziadek i Niedźwiadek”, „Afryka Kazika”, „Dziewczynka z Parku”, „ W 80 dni dookoła świata”, „W pustyni i w puszczy” oraz  wiele innych, które czekają na wypożyczenie.  To jeszcze nie wszystko! W grudniu, sugerując się oczekiwaniami naszych uczniów na temat  książek, które chcieli by mieć w naszej bibliotece, oprócz lektur zakupione zostały wszystkie części „ Harrego Pottera” oraz seria „Baśniobór”.  Natomiast dla młodszych dzieci -  „Czarnoksiężnik z krainy Oz”, „Alicja w Krainie Czarów”, „100 bajek krasnoludka„ oraz jeszcze wiele ciekawych książek.

Zapraszam do biblioteki!  Ciekawe i pachnące nowością książki czekają na Was drodzy Czytelnicy!