Strona główna
Szanowni Rodzice
Informujemy, że dyżur wakacyjny w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Woźnikach trwa od 01.07.2026 do 31.07.2026 a w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Witanowicach od 01.08.2026 do 31.08.2026.
Na dyżur wakacyjny do przedszkola będą przyjmowane dzieci, których oboje rodziców pracuje i żadne z nich nie przebywa na urlopie wypoczynkowym, wychowawczym, bezpłatnym lub innym w czasie którego może sprawować opiekę nad dzieckiem oraz nikt z domowników nie jest w stanie zapewnić takiej opieki.
Aby zgłosić dziecko na dyżur wakacyjny należy wypełnić ankietę zamieszczoną w poniższym linku i odesłać do 05.06.2026 do godziny 12.00.
SP Woźniki:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKOPmSKpvFupMWvAHMJoG4OVUt4bJDLeV0aPRANZOchlJbLw/viewform
ZSP Witanowice:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOKbqKAWGvs7DcdICog9wUowiT6gRD-kDOTbUl4V6VHmGFrw/viewform
Informacja o zakwalifikowaniu się dziecka do przedszkola na okres wakacyjny zostanie ogłoszona 8 czerwca 2026r.
Po zakwalifikowaniu dziecka rodzic będzie zobowiązany do wypełnienia deklaracji oraz upoważnienia odbioru dziecka. Dokumenty będą do pobrania na stronie szkoły od 09.06.2026. Wypełnione należy złożyć do 15.06.2026 w sekretariacie do godziny 12.00.
Sukcesy Młodych Strażaków!
Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły należący do MDP i DDP OSP Woźniki, odnieśli wspaniały sukces podczas Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. Młodzi zawodnicy wykazali się doskonałą sprawnością fizyczną, zaangażowaniem oraz umiejętnością współpracy w drużynie. Zajęli kolejno miejsca:
Portal Wadowice24 o "Uroczystości otwarcia Szkolnej Strefy relaksu i wyciszenia"!
Z przyjemnością informujemy, że na portalu Wadowice24 ukazał się artykuł poświęcony otwarciu naszej szkolnej Strefy Relaksu i Wyciszenia. To wyjątkowe miejsce zostało stworzone z myślą o uczniach, aby mogli odpocząć, wyciszyć się i zadbać o swoje samopoczucie podczas dnia szkolnego.
Szkolenie z obsługi AED (Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego) i próbna ewakuacja w naszej szkole.
W dniu 19.06.2026 roku uczniowie klas IV–VIII Szkoły Podstawowej im. Naszej Przyrody w Woźnikach uczestniczyli w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz obsługi urządzenia AED (Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego).
Szkolenie zostało zorganizowane przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach przy współudziale Ratownika Medycznego Pana Wojciecha Radwana. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję poznać zasady postępowania w sytuacji nagłego zatrzymania krążenia oraz dowiedzieć się, jak prawidłowo korzystać z defibrylatora AED. Prowadzący w przystępny sposób wyjaśnili, kiedy należy użyć urządzenia oraz jak postępować zgodnie z wydawanymi przez nie poleceniami.
Piknik, lody i pizza - Dzień Pustej Klasy w klasie III
19 czerwca uczniowie klasy III obchodzili Dzień Pustej Klasy – dzień pełen radości, zabawy i wspólnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu.
Nasze świętowanie rozpoczęło się już o godzinie 8.00 od wspaniałego pikniku przy boisku szkolnym. Dzieci wcześniej samodzielnie ustaliły, kto i jakie przekąski przyniesie. Dzięki temu na kocach pojawiło się mnóstwo słodkich i słonych smakołyków. Nie zabrakło również różnorodnych gier i zabaw, które dostarczyły wszystkim wiele emocji i uśmiechu.
"Dzień Pustej Klasy"
11Dzień Pustej Klasy to międzynarodowe święto edukacji na świeżym powietrzu, które zachęca uczniów i nauczycieli do spędzenia lekcji poza budynkiem szkoły, w kontakcie z naturą. Inicjatywa powstała w 2012 roku w Londynie. W Polsce Dzień Pustej Klasy obchodzony jest corocznie w trzeci piątek czerwca. To doskonała okazja, aby połączyć naukę z ruchem i przyjemnością przebywania na świeżym powietrzu. 19 czerwca 2026r. lekcje uczniów klasy drugiej odbyły się na szkolnym boisku, zajęcia były aktywne, kreatywne,a uczniowie współpracowali i integrowali się w pełni wykorzystując przestrzeń na świeżym powietrzu. Radość i śmiech wypełniły boisko i serca drugoklasistów!
Planetarium i "Magiczna Osada"- wycieczka uczniów klasy drugiej
2618 czerwca 2026 r. uczniowie klasy drugiej wraz z paniami Agnieszką Sienkiewicz i Klaudią Świdergał uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce pełnej ciekawych doświadczeń i atrakcji.
Pierwszym punktem naszego wyjazdu była wizyta w szkolnym obserwatorium astronomicznym przy Szkole Podstawowej w Sułkowicach- Bolęcinie. Zostaliśmy tam zaproszeni przez Panią Dyrektor tamtejszej szkoły Agnieszkę Dudzik. To wyjątkowe miejsce pozwala odwiedzającym odkrywać tajemnice kosmosu oraz rozwijać zainteresowania astronomiczne. Podczas spotkania astronomowie opowiedzieli nam o Układzie Słonecznym, gwiazdach, planetach i innych obiektach znajdujących się we wszechświecie. Mieliśmy okazję zobaczyć nowoczesne teleskopy i lunety wykorzystywane do obserwacji nieba. Duże wrażenie zrobiło na nas również m
Godziny dzwonków
Poniedziałek 22.06.2026Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 3891525Widok Szkoły Podstawowej
im. Naszej Przyrody w Woźnikach
z lotu ptaka
Przyjaciele szkoły
Album fotograficzny
- brak danych
Dni wolne - rok szkolny 2025/2026
Dni wolne w roku szkolnym 2025/2026
z rozporządzenia MEN
o organizacji roku szkolnego10.11.2025 r.
2.01.2026 r.
5.01.2026 r.
11.05.2026r. - Egzamin ósmoklasisty
12.05.2026r. - Egzamin ósmoklasisty
13.05.2026r. - Egzamin ósmoklasisty
5.06.2026 r.
23.06.2026 r.
Przerwy w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych:


