Przedszkole POKL

.......O NAS.......

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

"BAJKOWA AKADEMIA KREATYWNEGO ROZWOJU"

Od dnia 1 sierpnia 2010 roku w Szkole Podstawowej w Woźnikach otwarte zostało przedszkole dla dzieci w wieku 3-5 lat.

Jest ono współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez Gminę Tomice w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, pod nazwą :

„Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach” (Priorytet IX).

Celem projektu jest „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty” (Działanie 9.1) w szczególności „zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej” (Działanie 9.1.1).

Projektem objęte zostało 16 dzieci (9 chłopców i 7 dziewczynek). Oprócz zajęć wychowawczo-opiekuńczych  przedszkolaki mogą uczestniczyć w:
- Zajęciach kreatywnego i twórczego myślenia,
- Zajęciach tańca kreatywnego,
- Zajęciach informatycznych.

Biuro projektu mieści się w budynku Szkoły Podstawowej w Woźnikach, a przedszkole znajduje się w innej części szkoły, z którą nie jest połączone.

Biuro projeku                                                                       Drzwi wejściowe do przedszkola