• DOWÓZ UCZNIÓW – od 3.09.2024r.

• PRZYWÓZ DO SZKOŁY:

godzina 7.40 – wyjazd z pierwszego przystanku w Zygodowicach ul. Lotników, w następnej kolejności przystanki przy ul. Głównej i Wspólnej.

ODWOZY ZE SZKOŁY:

Poniedziałki – o godzinie 13.00  i 15.00
            Wtorki – o godzinie 13.00 i 15.00
            Środy – o godzinie 13.00  i 15.30
            Czwartki – o godzinie 13.00 i 15.00
            Piątki – o godzinie 13.00 i 15.00

UWAGA!
            Godziny odwozów mogą ulec zmianie. Na stronie szkoły będzie zamieszczona wtedy aktualizacja.

W dniu 2. września szkolny AUTOBUS nie kursuje.

• Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025

• 2 września 2024r.

KLASY I - VIII

• 8.00 – Msza święta.
            • 9.00 – Uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025.
            • 9.30 –  10.00– Spotkanie z wychowawcami w klasach.

Wychowawcy na spotkaniu w klasach:

– przekażą uczniom informacje dotyczące rozpoczynającego się roku szkolnego (plan lekcji) oraz wytyczne dotyczące bezpieczeństwa (procedury);

– odbiorą od uczniów deklaracjekarty zapisu do świetlicy szkolnej oraz na obiady;

- odbiorą od uczniów dojeżdżających z Zygodowic deklarację dowozu/odwozu.

(Deklaracje znajdują się w  zakładce Świetlica/Autobus oraz Stołówka).

Podręczniki i materiały ćwiczeniowe uczniowie odbiorą z biblioteki w pierwszym tygodniu nauki według harmonogramu z wychowawcą.

Po spotkaniu z wychowawcami uczniowie udają się do domów.

W dniu 2. września 2024r.  autobus szkolny nie kursuje.

• Wyprawka dla ucznia klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025

• •  piórnik: 2 ołówki, kredki ołówkowe grube, gumka, temperówka, nożyczki, klej w sztyfcie, linijka,

,•  zeszyty 16-kartkowe (2 zeszyty w kratkę, 2 zeszyty w trzy linie),

•   2 teczki na gumkę,

•  blok techniczny biały A3 i A4, blok techniczny kolorowy A3,

•  farby plakatowe 12 kolorów, pastele olejne 50, kilka pędzli różnej grubości z drewnianym trzonkiem, kubek na wodę,

•   papier kolorowy – wydzieranka,

•   strój na WF-biały podkoszulek i granatowe lub czarne spodenki,

•  obuwie zmienne obowiązujące na terenie szkoły – proponujemy obuwie sportowe z antypoślizgową podeszwą,

• lusterko

Proszę o podpisanie wszystkich przyniesionych rzeczy, również stój na WF proszę zaznaczyć np. nitką inicjałami dziecka.

• UWAGA RODZICE DZIECI PRZEDSZKOLNYCH!!!

• Od 2 września przedszkolaki rozpoczną zajęcia w nowym budynku przy ulicy Szkolnej. Przedszkole nie dysponuje parkingiem dla Rodziców, zapewnione są jedynie miejsca dla osób niepełnosprawnych i plac manewrowy dla służb ratunkowych. Zachęcamy, aby odwożąc dzieci do przedszkola skorzystać z parkingu przy kościele i spacerkiem podejść ulicą Szkolną. Można również skorzystać z dotychczasowego parkingu przy szkole podstawowej i zejść nowymi schodami w dół do przedszkola.

Oddziały przedszkolne będą pracować od 2 września w godzinach 7:00-16:00.

W roku szkolnym 2024/25 rodzice dzieci przychodzących w godzinach 07:00 – 08:00 przyprowadzają dzieci do przedszkola i z szatni przekazują do sali nr 1 – sala grupy najmłodszej – Cukiereczki.

Dzieci rozpoczynające zajęcia o godzinie 08:00 przychodzą do przedszkola nie wcześniej niż 07:55 i są odbierane z szatni przez nauczyciela.

Prosimy, aby po dzieci przychodziły osoby wpisane w upoważnieniu. W przypadku odbioru dziecka przez osobę nie uwzględnioną w upoważnieniu, prosimy o informację na dziennik elektroniczny lub pisemne upoważnienie danej osoby. Informacja powinna zawierać imię i nazwisko tej osoby.

Przypominamy, że nauczyciel ma prawo wylegitymować osobę odbierającą dziecko na podstawie dowodu osobistego.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

GRUPA "A" 6 latki

- worek z obuwiem zamiennym (najlepiej na rzepy lub z gumką, nie śliskie)

- zeszyty: 16 kartkowy w cienkie linie, 16 kartkowy w kratkę, 60 kartkowy gładki (podpisane)

- 2 teczki papierowe na gumkę format A4 (podpisane)

- strój gimnastyczny (worek, czarne lub granatowe szorty i biała koszulka) – WSZYSTKO PODPISANE

- 2 opakowania chusteczek higienicznych wyjmowanych po 100 szt.

- 2 opakowania chusteczek mokrych

- zgoda na uczestnictwo w zajęciach z religii

Grupa "B" 4/5 latki

- worek z obuwiem zamiennym (najlepiej na rzepy lub z gumką, nie śliskie)