W czwartek (27.11.2025 r) nasza świetlica szkolna zamieniła się w prawdziwe królestwo pluszaków.
Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, dzieci przyniosły ze sobą swoje ulubione Przytulanki, które dumnie towarzyszyły im przez cały dzień. Świętowanie rozpoczęło się od poznania historii pluszowego misia.. Uczniowie dowiedzieli się, skąd wzięła się ta urocza zabawka, która od ponad stu lat towarzyszy dzieciom na całym świecie.
Największą atrakcją okazały się jednak zajęcia plastyczne. Każdy uczestnik mógł pokolorować wybrane przez siebie kolorowanki przedstawiające misie. Powstałe w ten sposób prace zostały zebrane i posłużyły do stworzenia uroczej galerii ściennej, która zdobi górny korytarz szkolny, przypominając o tym wspaniałym dniu.
Dzień upłynął w radosnej i przyjemnej atmosferze, pełnej uśmiechów i dziecięcej beztroski.
Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich misiom za wspólną zabawę!