1 września 2025r.
KLASY I - VIII
-
- 8.00 – Msza święta.
- 9.00 – Uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2025/2026.
- 9.30 – do ok. 10.00 – Spotkanie z wychowawcami w klasach.
Wychowawcy na spotkaniu w klasach:
– przekażą uczniom informacje dotyczące rozpoczynającego się roku szkolnego (plan lekcji) oraz wytyczne dotyczące bezpieczeństwa (procedury);
– odbiorą od uczniów deklaracje i karty zapisu do świetlicy szkolnej oraz na obiady;
– odbiorą od uczniów dojeżdżających z Zygodowic deklarację dowozu/odwozu.
(Deklaracje znajdują się w zakładce Świetlica/Autobus oraz Stołówka).
Podręczniki i materiały ćwiczeniowe uczniowie odbiorą z biblioteki w pierwszym tygodniu nauki według harmonogramu z wychowawcą.
Po spotkaniu z wychowawcami uczniowie udają się do domów.
W dniu 1. września 2025r. autobus szkolny nie kursuje.


